menu
mode_edit

Apbedīšanas nams “KORAD”

Jelgava, Rūpniecības iela 16

+(371) 29456819 00-24
+(371) 26802777 00-24
https://www.korad.lv

Kapu apmales un sētiņas

Mūsu uzņēmums piedāvā izstrādājumus  - kapu apmales un sētiņas - no presētā betona, kā arī no kvalitatīva pulētā betona un visdažādākās granīta kapu apmales un sētiņas ar dekoratīviem elementiem un bez tiem. 

Monolīta betona apmales, kas tiek izgatavotas tieši kapsētā, nav “vakardienas mode”, bet “labi aizmirstais vecais”. Ir gadījumi, kad tas ir vienīgais loģiskais variants kā noformēt kapsētas vietu. Un, ja izmantot mūsdienu tehniskās iespējas, tad šis lēmums nebūs kļūdains. Runa ir par pūlēto betonu – izturīgu, iespaidīgu un ļoti spēcīgu materiālu.

Mūsdienu izstrādājumi no sausi presēta betona – ir laba kvalitātes un cenas kombinācija. Tie ir ilgmūžīgi, iespaidīgi, un samērā viegli uzstādāmi un lietojami. Var tikt demontēti, mazgāti, un pat arī krāsoti. Divreiz lētāki nekā akmens izstrādājumi.

Atsevišķs “plus” ir kapu amalu formu daudzveidība un vairāku veidu paliktņu klāsts no tāda paša materiāla. Tas dot iespēju savākt nepieciešamo komplektu tieši priekš jūsu gadījuma. Kā arī var aizstāt atsevišķas daļas, ja tāda nepieciešamība radīsies. Taču ir arī “mīnusi”:

  • Skābās augsnēs ļoti pakļauti aizaugšanai ar sūnām, tāpēc nepieciešama regulārā tīrīšana;

  • Vietās ar dažādiem līmeņiem detaļas var tikt izļodzītas, tāpēc būs nepieciešams tās taisnot;

  • Krāsviela ar laiku tiks izmazgāta no detaļām un izstrādājums zaudē savu sākotnējo krāsu.

Pēdējo 15 gadu laikā Jelgavas kapsētās tika uzstādīti simtiem tādu izstrādājumu, tāpēc vienmēr var redzēt kā izskatīsies kapu apmale dažus gadus pēc uzstādīšanas.