menu
mode_edit

Apbedīšanas nams “KORAD”

Jelgava, Rūpniecības iela 16

+(371) 29456819 00-24
+(371) 26802777 00-24
https://www.korad.lv

Apbedīšanas piederumi

Baznīcas apbedīšanas piederumi

Pareizticīgais, un arī vecais pareizticīgais (vecticībnieku) apbedīšanas rituāls paredz obligāto baznīcas apbedīšanas piederumu izmantošanu

Kapsētas sveces izspardošana
Kapsētas sveces

Visdažādāko formu, veidu un krāsu sveces. Ši prece veikalos tā arī saucās: „kapu sveces”, tāpēc nebūs sarežģīti izvēlēties tās, kas Jums pašiem patīk.

Vainagi, štrausi, pušķi, ziedi

Šīs preces tiek piedāvātas jebkurā ziedu veikalā un tiek veidotas no ievestām puķēm, tieši tāpēc, jo lielāks ziedu veikals, jo vairāk puķu un kompozīciju no tiem Jums piedāvās.

Sēru lentes

Izgatavošanas laiks ir ne mazāk kā diennakts. Burtiem nevajadzētu bojāties no mitruma. Pareizrakstības kļūdas nekādā gadījumā netiek pielaistas.

Urnas izgatavošana
Urnas

Urnas izgatavošanai izmanto praktiski visus pieejamus materiālus: akmens, marmors, keramika, metāli, stikls, koks, tekstils, u.c..

Koka krusti

Tiek izmantotas četrustaru (katoļi, luterāņi un citi protestanti) un astoņstaru (pareizticīgie un vecticībnieki) krusta formas.

Kapu plāksnes un atpazīšanas zīmes uz krusta

Tiek izgatavotas vienas darba dienas laikā un kalpos daudz ilgāk, nekā pats krusts.

Zārķu izstrādājumu klāsts
Zārki

Standarta izmēra izstrādājumu klāsts nepārtraukti mainās, tāpēc arī mainās apvilkuma materiālu krāsa, drapējuma fasons un izmantotā furnitūra.

Pārsegs

Parasti ir mēžģīņu, balināta kalikona, lina, zīda vai kokvilnas. Ir iespējams kombinēt šos materiālus.